LiDraNo – literarno, novinarsko i dramsko-scensko stvaralaštvo
Autor: Loredana Zima Krnelić, 21. 1. 2010.

ŠKOLSKA RAZINA

ŽUPANIJSKA RAZINA

DRŽAVNA RAZINA

do 13. siječnja 2010.

19. i 20. siječnja 2010.

(općinska razina i gradske četvrti)

5.–11. veljače 2010.

(od petka do četvrtka)

25.–29. ožujka 2010.

Ana Depope, 7.c osvojila je 1.mjesto u kategoriji ilustrirani haiku (mentor Ester Acinger, prof.)

Ani Maduna, 6.c osvojila je 3.mjesto u kategoriji haiku pjesništva (mentor Mihovila Čeperić-Biljan)

Radovi na čakavskom narječju Ivana Bakarčića, 7.c i Jerka Jerinića, 7.c uvršteni su u 14. zbirku Čakavčića pul Ronjgi. (mentor Ester Acinger)

Radovi učenika Antonija Melnjaka, 8.c i Marine Katić, 8.b predloženi su za državnu smotru LIDRANO 2010. (mentor Mihovila Čeperić-Biljan)

Učenici Mario Negovetić, 7.a i Lucija Grba, 4.a pozvani su na Županijsko natjecanje LIDRANO - kategorija recitatori.

(mentor Ester Acinger i Miljenka Rumora)

Čestitamo!

I ove godine učenici naše škole uspješno su sudjelovali na LiDraNu u nekoliko kategorija.Sa županijske na Državnu smotru najboljih upućeni su Marina Katić , 8.b s pjesmom GDJE JE OSTATAK MENE ? , a Antonio Melnjak , 8.c s intervjuom “UČITI MORAMO STALNO I NA SVAKOM KORAKU“ koji je vodio s prof.Duškom Kežmanom koji je 40 godina bio profesor u našoj školi. Mentorica za Literarni i novinarski izraz je Mihovila Čeperić – Biljan.

Sa županijske na Državnu smotru najboljih upućeni su:

1. Marina Katić , 8.b s pjesmom GDJE JE OSTATAK MENE ?

2. Antonio Melnjak , 8.c s intervjuom “UČITI MORAMO STALNO I NA SVAKOM KORAKU“

Novinarska grupa