PRIJAVNICE, UPISNICE I PRATEĆA DOKUMENTACIJA
Autor: Bosiljka Jelača, 9. 7. 2020.

Napominjemo da je od ove godine ponuđena mogućnost da se prijavnice, upisnice i prateća dokumentacija vezana za ostvarivanje upisa može dostaviti osobno ili elektroničkim putem na eadresu školske ustanove!

Ako imate dvojbi, pitanja ili teškoća vezanih uz prijavu u sustav, rad sa sustavom ili prijavom programa obrazovanja, na adresi www.upisi.hr/FAQ nalaze se „Često postavljena pitanja i odgovori“ koji vam mogu pomoći u rješavanju problema ili dvojbi.

Za dodatnu pomoć možete kontaktirati Podršku obrazovnom sustavu pri CARNET-u na elektroničkoj adresi: helpdesk@skole.hr ili telefonom na broj: 01/6661-500 svakim radnim danom od 8:00 – 20:00 sati.