Ovdje možete doznati nešto više o eTwinning projektima u koje smo uključeni.

eTwinning projekti
ŠKOLA JE ŠKOLA, A BORAVAK JE BAŠ FORA 2
Autor: Kristina Tonković, 13. 5. 2022.

Ove školske godine prvašići produženog boravka s učiteljicom Aileen Marinčić priključili su se eTwinning projektu "Škola je škola, a boravak je baš fora 2" gdje su obilježavali važne i posebne datume, ali i one zabavne. Mnogo su toga naučili, ali najvažnije od svega je da su se pritom jako dobro zabavili.

Neki od datuma koje su obilježavali s raznim aktivnostima su: Dan pošte, Dan životinja, Dan policije, blagdan svetog Nikole, Valentinovo, Svjetski dan igre, 100. dan škole, Dan jabuka, Majčin i Očev dan, Dan žena, Dan plesa te mnogi drugi.

Svaka od aktivnosti bila je popraćena edukativnim materijalima gdje se radilo na razvoju logičkog razmišljanja, razvoju grafomotorike, poticanju interesa za čitanje, učenje o digitalnim alatima te razumijevanju zašto se određeni datum obilježava.

Nadamo se istome projektu i dogodine kako bi se naša zabavna avantura nastavila.

Samo neke od akivnosti možete vidjeti u slikama u nastavku vijesti pa prosudite sami ukoliko im je bilo zabavno i poučno, sve naše aktivnosti možete vidjeti na stranici VEŽIČKI TIĆI - Škola je škola, a boravak je baš fora 2.

Kliknite na fotografije za uvećani prikaz.

DAN SRCA

DAN SREĆE