Ekološki kviz Lijepa naša
Autor: Loredana Zima Krnelić, 21. 1. 2010.

ŠKOLSKA RAZINA

ŽUPANIJSKA RAZINA

DRŽAVNA RAZINA

12. veljače 2010.

(petak)

12.–14. ožujka 2010.

Osvojeno 9. mjesto na Državnom natjecanju ( učenici: Lino Brkić, Filip kostelac, Jure Kostelac i Domagoj Mičetić)

rad Znanstvenici iz košnice

(mentor Vesna Perković, prof.)

Čestitamo!

Državno i svehrvatsko natjecanje ekološki kviz Lijepa naša 2010.

U Puli od 12. do 14. ožujka 2010. održano je Državno natjecanje iz ekološkog kviza. Na natjecanju je nastupilo 39 osnovnih škola iz Hrvatske, Vojvodine i Bosne i Hercegovine, a naša škola je zauzela deveto mjesto s radom Znanstvenici iz košnice i s istom ekipom Lino Brkić, Filip Kostelac, Jure Kostelac i Domagoj Mičetić.

12. veljače 2010. u OŠ Srdoči održano je Županijsko natjecanje iz ekološkog kviza Lijepa naša. Učenici Lino Brkić, 5. raz., Filip Kostelac, 6. raz., Jure Kostelac, 7.raz. i Domagoj Mičetić, 8. raz. pod vodstvom mentorice Vesne Perković predstavili su rad Znanstvenici iz košnice. Učenici  su osvojili  2. mjesto i upućeni su na Državno natjecanje.

Čestitamo!

Vesna Perković, prof.