8. MEĐUNARODNI HAIKU SUSRETI VEŽICA, 2023.
Autor: Bosiljka Jelača, 6. 6. 2023.

U petak 2.6.o.g. održani su u našoj školi 8. vežički haiku susreti.

Na susretu su objavljeni rezultati u svim raspisanim kategorijama- haiku, hajga i  fotohajga, a članovi Povjerenstva najuspješnijim učenicima podijelili pripadajuće diplome i pohvale te su svi haikui pročitani.

Susret je, kao i do sada, plesnom točkom otvorila naša Baletna škola  prvonagrađenim  plesom s Državnog prvenstva, a sudionike pozdravila ravnateljica Violeta Nikolić.

Zahvaljujemo svima koji su pomogli u organizaciji susreta, a ponajprije svim školama i  njihovim mentorima koji su potaknuli svoje učenike da izraze svoje doživljaje u zadanoj temi vrt koji su objavljeni u elektronskom zborniku u kojem su zastupljene sve škole sudionice.

Čestitke svima, a posebno najuspješnijima!