Nabava radnih bilježnica i drugog obrazovnog materijala za šk.g. 2024./2025.
Autor: Biserka Petrović, 15. 7. 2024.

Poštovani roditelji!

I ove godine učenici će na početku školske godine dobiti udžbenike za SVE nastavne predmete, obavezne i izborne. Udžbenici se moraju čuvati i vratiti na kraju školske godine (osim radnih udžbenika). Sredstva za nabavu udžbenika osigurana su u državnom proračunu.

Grad Rijeka osigurao je nabavu radnih bilježnica za obvezne predmete za sve učenike s prebivalištem u Gradu Rijeci - roditelji ih NE KUPUJU,  učenici će dobiti na početku nastavne godine.

Radne bilježnice za izborne predmete, zbirke zadataka, kutije za tehnički odgoj, likovne mape i drugo učenici/roditelji moraju kupiti sami. U privitku je popis potrebnih radnih bilježnica po predmetima i razredima.

Učenici u 5. razredu moraju kupiti geografski atlas, bilo kojeg nakladnika, (ili posuditi - koristiti stari), koji će rabiti od 5. do 8. razreda.

Likovne mape (Profil, 4. - 8. razred) učenici imaju mogućnost nabaviti u školi, o čemu su obaviješteni od predmetnog učitelja, kao i kutije za Tehničku kulturu.