STELLA ŠABANOVIĆ, 1. NAGRADA - LITERARNI IZRIČAJ
Autor: Gordana Frol, 28. 5. 2018.

Na ovogodišnjem natječaju Grada Rijeke i Vatrogasne zajednice Rijeka, u kategoriji literarnih radova, prozni rad MJAU ZA… STELLE ŠABANOVIĆ, 8. a nagrađen je 1. NAGRADOM I POKLON BONOM OD 600,00 kn.

Svečanost dodjele održana je 28.5. o.g. u OŠ Škurinje.

Kako je bilo, možete pogledati na https://www.rijeka.hr/rijeckim-osnovnoskolcima-dodijeljene-nagrade-za-najbolje-radove-o-vatrogastvu/, a njen rad pročitati pod opširnije.

Ovom nagradom, na kraju svog osnovnoškolskog obrazovanja, Stella je još jednom dokazala svoj izniman  umjetnički talent jer je od početka školovanja osvajala nagrade i priznanja za likovne i literarne radove na svim razinama te  i na taj način doprinesla ugledu OŠ Vežica.

Čestitamo Stelli te želimo da ovaj niz nastavi i u budućem srednjoškolskom obrazovanju!

Mihovila Čeperić-Biljan, mentorica nagrađene učenice

Priloženi dokumenti: