9. MEĐUNARODNI HAIKU NATJEČAJ VEŽICA, 2024.
Autor: Loredana Zima Krnelić, 27. 2. 2024.

Poštovani prijatelji haiku poezije,

raduje nas da i u 2024. nastavljamo suradnju te omogućujemo svim učenicima osnovnih škola u Republici Hrvatskoj, Hrvatskim dopunskim školama u inozemstvu i školama u inozemstvu koje nastavu izvode na hrvatskom jeziku te engleskom jeziku (za sve ostale)  iskazati kreativnost u haiku izričajima: haiku, hajga i fotohajga te objavljujemo 9.MEĐUNARODNI HAIKU NATJEČAJ VEŽICA, 2024. sa zadanom temom PROLJEĆE.

U natječaju su navedene sve kategorije i propozicije ( na hrvatskom i engleskom jeziku)  te kigo za proljeće,  a sve upućujemo na prilog Kako s učenicima pisati haiku, crtati hajgu i oblikovati fotohajgu (uvijek se dobro prisjetiti - a novim suradnicima pomoći u upućivanju učenika…)

9. MEĐUNARODNI HAIKU NATJEČAJ VEŽICA, 2024.

Mihovila Čeperić-Biljan, koordinatorica

Priloženi dokumenti: