MAŠKARANE POVORKE U RIJECI I OPATIJI
Autor: Kristina Tonković, 31. 1. 2024.

Vežički tići, učenici OŠ Vežica, na dječjim povorkama u Rijeci i Opatiji krili su se ispod kostima vatre.

Svojim kostimima, pozitivom i koreografijom uz iznimno dobar ritam uspjeli su "zapaliti" veliki dio publike. Imali su sa sobom pet vatrogasaca koji su ih pokušali ugasiti, ali su se vatrice ipak rasplamsale jer je riječ o dobrim vatricama koje griju svačije srce i dušu.

U pratnji djece bilo je pet učiteljica: Lorena Banić, Mihaela Damijanjević, Aileen Marinčić, Nikol Belasić i Nataša Brumen-Stijelja koje su ujedno zaslužne i za osmišljavanje kostima, koreografije i odabir glazbe.

Fotografije možete pogledati u nastavku vijesti.

Živio pust!

Kliknite na fotografiju za uvećani prikaz!