LAURA BANIĆ, UČENICA GENERACIJE

lip 19, 2026

Danas je u gradskoj vijećnici Grada Rijeke gradonačelnica Iva Rinčić ugostila najuspješnije učenike riječkih osnovnih škola. Među njima bila je i naša učenica Laura Banić.

Laura je svojim trudom, zalaganjem i postignućima zaslužila ovo priznanje te je sudjelovala na svečanom prijemu.

Ponosni smo na Lauru i želimo joj puno uspjeha u daljnjem školovanju i budućim izazovima.

RiPortal – Oni su ponos riječkih osnovnih škola: Grad nagradio 26 učenika generacije

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content