Danas je u gradskoj vijećnici Grada Rijeke gradonačelnica Iva Rinčić ugostila najuspješnije učenike riječkih osnovnih škola. Među njima bila je i naša učenica Laura Banić.
Laura je svojim trudom, zalaganjem i postignućima zaslužila ovo priznanje te je sudjelovala na svečanom prijemu.
Ponosni smo na Lauru i želimo joj puno uspjeha u daljnjem školovanju i budućim izazovima.
RiPortal – Oni su ponos riječkih osnovnih škola: Grad nagradio 26 učenika generacije


