Uspjesi naših učenika
Autor: Bosiljka Jelača, 28. 9. 2011.

Ilustrirane priče Mislava Rumore, 6.a  (Čarolija iza ugla) i Antuna Tolića, 6.b (čarobna vrta) nastale na projektnom danu „Kutak za čarobni trenutak“ prošle školske godine u radionici hrvatskoga jezika kod profesorice Mihovile Čeperić-Biljan, nagrađeni su na prvom natječaju ilustrirane priče kulturnog kluba  O' grada koju vodi književnica Silvija Šesto te su ovjavljene u  zbiru priča čija će svečana promocija biti 30.9.2011.

Čestitamo!

Novinarska grupa

Filip Žiljak, 8.c (Mentorica: Mihovila Čeperić-Biljan) osvojio je 2. nagradu na natječaju Jagoda Truhelka-udruge za promicanje medijske kulture djece i mladih Medioteka za internetsko novinarstvo učenika. Ovogodišnja tema bila je Elektronski mediji su svuda oko nas, a zadana forma rap pjesma . Svečanost dodijele bit će na Festivalu priče u travnju 2012. godine. Do tada, nažalost, ne smijemo objaviti pjesmu Moja klik generacija.

Čestitamo!

Novinarska grupa