Europa u školi
Autor: Bosiljka Jelača, 6. 5. 2011.

Članice vokalne skupine „VEŽIČKI TIĆI“  osvojile 2. mjesto na državnoj razini natjecanja „EUROPA U ŠKOLI“  s pjesmom „POMOZI, POMOZI“ pod mentorstvom prof. Natalije Banov!

Članice vokalne skupine „VEŽIČKI TIĆI“   (Lucija Grba 5.a, Ivona Barać 5.a, Renea Pavičić 5.b, Anja Krmpotić  6.a, Antonela Čerkez  6.a, Anja Vračar 6.b, Paola Superina 6.c, Natali Vukotić  6.c) pod mentorstvom prof. Natalije Banov uglazbile su tekst nastao u njihovoj radionici.

Generalna tema ovogodišnjeg natječaja  bila je: 2011. EUROPSKA GODINA VOLONTERA, a

u natječaju za glazbeno stvaralaštvo tema je bila: Očuvajmo naš svijet pomažući drugima!

Instrumentalni aranžman je izradio Aleksandar Valenčić.

Nakon prolaska na županijskoj razini  i predstavljanja pjesme u OŠ San Nicolo 15.03.2011., državna prosudbena komisija u Zagrebu je našoj pjesmi dodijelila 2. mjesto.

Svečanost uručenja nagrada održat će se u ponedjeljak 9.svibnja 2011. u Europskom domu u Zagrebu gdje će naše dobitnice i otpjevati svoju pjesmu „POMOZI, POMOZI“.

U privitku:

- Tekst pjesme POMOZI, POMOZI