NOVI HAIKU USPJESI NAŠIH UČENIKA - 6. MEĐUNARODNI HAIKU NATJEČAJ “TEČE, TEČE JEDAN KAMAČNIK”,PROTEKAO U ZNAKU HAIKUA OŠ VEŽICA - 10 NAGRADA
Autor: Bosiljka Jelača, 19. 10. 2018.

Na subotnjoj promociji, 13.10. 2018. Zbornika Teče, teče jedan Kamačnik te dodjeli nagrada za haiku, zadane teme voda / aktivni odmor u Kamačniku ponovno su briljirali učenici naše škole, sadašnji i naši bivši osmaši. Na natječaju je sudjelovalo 28 škola te 197 učenika s 347 haikua.

1. nagrade, svaki u svojoj kategoriji osvojili su ANAMARIJA JUSUP, 7. c i DAVID BRNAD, 7.
a za haikue:
jesenja kišica/ par gumenih čizmica/ preskače nebo, A.J.
jeka slapova/ gojzerice preskaču/ jutarnje sunce, D.B.

3. nagrade: Ana Cvek, 7. a
Maja Stanić i Anja Švast, naše bivše osmašice

Pohvale: Ivan Pavlinović, Ana Mančić, Josipa Mihaljević, Mia Trošelj, Goran Mirić, naši bivši osmaši.

Svi poslani dječji radovi objavljeni su u Zborniku - Ester Acinger, mentorica, 6 haikua učenika lanjskog 7.a te, čak, 71 haiku prošlogodišnjih 6.a, c, 8.a, b, mentorice Mihovile Čeperić-Biljan.

Mihovila Čeperić-Biljan, mentorica nagrađenih učenika

Više o svemu u fotogaleriji!