Nastavljamo s bogatom haiku jeseni: Višestruke nagrade na Bučijadi
Autor: Kristina Tonković, 4. 11. 2020.

U organizaciji haiku udruge Tri rijeke iz Ivanića održan je još jedan haiku natječaj na temu buča te temu zima. Uz sadašnje učenike, naši bivši osmaši, višestruko su nagrađeni.

U kategoriji haiku na temu buča:
Neva Mauna, 7.b razred - 1. nagrada, za haiku: raspukla zemlja/ jutarnje zrake sunca/ klize bučama, a pohvalu su dobili Jan Klić i Lara Grbac, 8. razred.

U kategoriji haiku na temu zima:
Anamarija Đaković Ivezić - 1. nagrada, za haiku: stope u snijegu/ čekajuć da i moje/ obasja mjesec; pohvala Anamarija Jusup, 8. razred, a Lara Grbac u kategoriji hajgi jedina je pohvaljena učenica od 5. do 8. razreda za obje teme.

Pohvale za hajge na temu buča od 1. do 4. razreda dobile su i učenice Miljenke Rumore: Ema Tadić i Maša Štakić te Erin Mauhar i Laura Banić, 3. razred.

Sve nagrađene radove možete pronaći na stranicama udruge https://tri-rijeke-haiku.hr/category/post/ te vidjeti u "Opširnije".

Čestitke!

Mihovila Čeperić-Biljan, mentorica nagrađenih učenika u višim razredima

Pohvale, nagrade, priznanja: