10. Županijska smotra projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja
Autor: Gordana Frol, 17. 4. 2018.

U utorak 27.ožujaka 2018., u našoj je školi održana 10.Županijska smotra projekata iz Građanskog odgoja i obrazovanja. Na smotri su predstavljena dva projekta u kategoriji razredne nastave i četiri projekta predmetne nastave osnovnih škola te jedan iz srednje škole.

Svi projekti bili na visokoj razini poznavanja načina djelovanja vlasti, uloge vlasti, prava i odgovornosti građana.

Učenici naše škole predstavili su dva projekta.

Ne zaboravimo stare igre! učenici 4.a razreda: Jerko Jusup, Mitra Pažanin, Jakov Rubinić i Oskar Tandara, mentorica Miljenka Rumora.

QR vodič za Rijeku Europsku prijestolnicu kulture,  učenice: Klara Bevandić, Ana Šamanić 7.a i Eni Jordano, Stella Šabanović 8.a razred, mentorica Gordana Frol.