Sajam mogućnosti
Autor: Ana Teklić, 17. 5. 2017.

10. svibnja od 9 do 12 sati, u Centru Zamet, održan je Sajam mogućnosti za učenike 4. razreda riječkih osnovnih škola kojemu su prisustvovali učenici 4. A i 4. B razreda u pratnji učiteljica Ksenije Laleta-Puž i Martine Bugarin  i studentice Nikoline Beljak.

Uz prigodni zabavni program, 24 različitih sportskih, kulturno-umjetničkih i drugih udruga i ustanova, predstavilo je svoje programe kroz promidžbene materijale i demonstracije svojih aktivnosti.
Ispred Centra Zamet učenici su imali priliku razgledati policijska vozila i vozila hitne medicinske pomoći i opremu.
U natjecateljskoj igri Kariola naši predstavnici Anna Šikić i Renato Parać (4. A) osvojili su 3. mjesto. Čestitamo!!!!

Učiteljica Ksenija Laleta-Puž