FESTIVAL IGRAČAKA U IVANIĆ GRADU – HAIKU IGRAČKE
Autor: Gordana Frol, 13. 4. 2017.

U nedjelju, 9.4.2017. nagrađeni učenici prisustvovali su svečanoj dodijeli nagrada za haiku poeziju, družili se s istaknutim hrvatskim haiku pjesnicima te se zabavili na Festivalu igračaka.

Naši učenici i na ovom haiku natječaju u obje kategorije, haiku i ilustrirani haiku, osvojili su većinu nagrada, 19 – nagrada i pohvala te se možemo pohvaliti da smo od početka školske godine osvojili više od 50 haiku nagrada na svega 4 haiku natječaja!

Tiskan je i dvojezični Zbornik ( hrvatsko – engleski) u kojem su zastupljeni još neki naši učenici sa svojim haiku pjesmama na zadanu temu. http://www.tri-rijeke-haiku.hr/iris/igracke.pdf

Mihovila Čeperić-Biljan, mentorica nagrađenih učenika

Priloženi dokumenti: