STELLA ŠABANOVIĆ, 7. A – NOVI LITERARNI USPJEH NA DRŽAVNOJ RAZINI, CVIJET U CVIJEĆU
Autor: Gordana Frol, 6. 2. 2017.

Likovno-literarni natječaj Cvijet u cvijeću pod pokroviteljstvom Krapinsko-zagorske županije i Općine Stubičke Toplice u suradnji s OŠ Stubičke Toplice, Dječjim vrtićem Zvirek i Turističkom zajednicom Općine Stubičke Toplice, po peti puta raspisalo je natječaj Cvijet u cvijeću.

Ove godine na natječaj je pristiglo 294 likovna i 72 literarna rada iz 24 osnovne škole i 7 dječjih vrtića Republike Hrvatske. Među njima bilo je i nekoliko radova iz naše škole za koje je predsjednik Povjerenstva književnik Hrvoje Kovačević istaknuo da su najkvalitetniji izbor neke škole.

Za to su zaslužne:  ANAMARIJA JUSUP i IRA PAVIĆ, 5.C te JOSIPA MIHALJEVIĆ i STELLA ŠABANOVIĆ, 7. A., MENTORICA MIHOVILA ČEPERIĆ-BILJAN ANA ŠAMANIĆ, 6. A i TENA MIŠIĆ, 8. A, MENTORICA ESTER ACINGER

Povjerenstavo je u svakoj kategoriji nagradilo je pet radova, a zbog kvalitete literarnih radova odlučilo je ravnopravno nagraditi 5 literarnih radova prvim mjestom.

Među njima je literarni rad RUŽMARIN IZ BAKINE KUTIJICE, STELLE ŠABANOVIĆ. Stella je u subotu 4.2.2017. sa svojom mentoricom prisustvovala završnoj svečanosti dodijele nagrada u Hotelu Matija Gubec u Stubičkim Toplicama.

Sve nagrađene učenike županija Krapinsko – zagorska nagradit će i jednodnevnim izletom u zaštićene dijelove prirode Krapinsko zagorske županije kada nastupe topliji dani.

ČESTITAMO!                                                                                                                                                            Mihovila Čeperić-Biljan, prof.